تهران ، میدان رسالت، خیابان هنگام، بلوار دلاوران، بین چهار راه آزادگان و تکاوران، پلاک 377

Newland Payment Technology Company

مطابق گزارش نیلسون، فناوری پرداخت Newland (NPT) دومین تأمین کننده دستگاه کارتخوان در سراسر جهان است. NPT مجموعه ای کامل، انعطاف پذیر و سازگار از محصولات کارتخوان و صندوق فروشگاهی را در عین حفظ امنیت و ارائه محصولات جدید در اختیار مشتریان و شرکای ارزشمند خود در سراسر جهان قرار داده است. NPT جغرافیای خود را در سال های اخیر به میزان قابل توجهی افزایش داده است و همچنین به عنوان اولین شرکت تامین کننده دستگاه کارتخوان در چین مطرح است. شرکت تندر نور از سال 1396 نمایندگی انحصاری این شرکت را در اختیار دارد.

CASHWAY Technology Company

شرکت Cashway یک شرکت نوآور در زمینه محصولات و خدمات مالی الکترونیکی می باشد که سالانه توانایی تولید 20.000 دستگاه های ATM و CRS را داراست. این شرکت، با هدف تبدیل شدن به یک شرکت پرچمدار تجهیزات و خدمات سلف سرویس مالی در چین، توانسته رتبه دوم تولید ATM و CRS را در چین بدست بیاورد. شرکت تندر نور از سال 1396 نمایندگی انحصاری این شرکت را در اختیار دارد.

Huntkey Electronic Company

شرکت Huntkey یک ارائه دهنده حرفه ای است که در زمینه توسعه، طراحی، ساخت و بازاریابی منابع انرژی متخصص است. محصولات Huntkey طیف گسترده ای را شامل می شود، از جمله منبع تغذیه، سیستم های برق، کیس کامپیوتر، آداپتورهای لپتاپ، شارژرها، مبدل های منبع تغذیه و غیره. مشتریان این شرکت در بیش از 30 کشور و شرکت های مطرح حوزه لپتاپ مانندLenovo ، DELL و غیره در سراسر جهان یافت می شوند. شرکت تندر نور از سال 1395 نمایندگی انحصاری این شرکت را در اختیار دارد.

طراحی سایت توسط فراکارانت