تهران ، میدان رسالت، خیابان هنگام، بلوار دلاوران، بین چهار راه آزادگان و تکاوران، پلاک 377

اخبار شرکت تندر نور

تاریخ : 1402/02/01

تندرنور برنده مناقصه تأمین 40 هزاردستگاه پایانه فروشگاهی سیار شرکت  کارت اعتباری ایران کیش شد

 

بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت تندرنور، این شرکت که توانسته بود در سال 1401 رتبه نخست تولید و فروش پایانه های فروشگاهی کشور را از آن خود کند و همچنین برنده مناقصه های سه شرکت پی اس پی آسان پرداخت پرشین، پرداخت الکترونیک سداد و پرداخت الکترونیک سپهر شود، در روزهای آغازین سال 1402 مناقصه شرکت کارت اعتباری ایران کیش برای تأمین 40 هزار دستگاه پایانه فروش سیار را هم از آن خود کرد . 

برگزاری جشن پایان سال شرکت تندرنور و گردهمایی همکاران

 

جشن پایان سال شرکت نرم افزاری تندرنور در آخرین هفته اسفند ماه سال 1401 در سالن همایش های شرکت، واقع در ساختمان پارک علم و فن آوری پردیس  و با حضور مدیریت عامل ، مدیران و کارمندان شرکت برگزار گردید .

در این جشن جناب آقای دکتر سپهری درباره موارد مختلفی از جمله اهداف شرکت ، فعالیت های اخیر و آینده شرکت صحبت و سخنرانی نمودند . ایشان همچنین به اقدامات شرکت درخصوص تکریم کارمندان و ایجاد فضای آموزشی و دوره های آموزشی کارکنان اشاره و از تمامی پرسنل و همکاران در تمامی قسمت ها تشکر و قدردانی نمودند .

همچنین در انتها تمامی همکاران در رستوران پارک علم و فن آوری پردیس پذیرایی شدند و هدایایی به رسم یادبود و به مناسبت سال جدید به ایشان تقدیم گردید .

تاریخ : 1402/01/01

تاریخ : 1401/11/01

تداوم پیشروی در بازار تجهيزات پرداخت

تندرنور، برنده مناقصه پرداخت الکترونیک سپهر

 

شركت تندر نور كه در سال ١٤٠١ به عنوان انتخاب اول شرکت‌های پرداخت الکترونیک سامان، پرداخت الکترونیک سداد و آسان پرداخت پرشین معرفى شده است، در ادامه موفقيت هاى خود، در مناقصه ٣٠.٠٠٠ دستگاه كارتخوان سيار شركت پرداخت الکترونیک سپهر نيز به عنوان برنده معرفى شد.

به گزارش روابط عمومى تندرنور، اين شركت توسط شركت پرداخت الکترونیک سپهر به عنوان برنده مناقصه ٣٠.٠٠٠ دستگاه پايانه فروش سيار معرفى شده است.

بر اساس اين گزارش، تندر نور جزو معدود توليدكنندگان داخلى پايانه هاى فروش است كه در سال جارى روند رو به رشد توليد خود را تداوم بخشيده و با جلب رضايت شركت هاى معتبر صنعت پرداخت در چندين مناقصه بزرگ، به عنوان تأمين كننده مدل هاى مختلف پايانه فروش به عنوان برنده معرفى شده است.

فروش تندرنور طی 8 ماه از 200 هزار دستگاه گذشت

 

آقای دکتر هومن سپهرى، مديرعامل شرکت تندر نور ضمن اعلام خبر برنده شدن این شرکت در مناقصه جدید شرکت پرداخت الکترونیک سداد براى تامین ۵۰۰۰۰ دستگاه پایانه فروش سیار گفت: شرکت تندرنور در سال جاری در دو حوزه کمی و کیفی توانسته است موفقیت‌های خود در تولید و فروش پایانه‌های فروشگاهی را تداوم بخشد.

مديرعامل تندر نور افزود: در حوزه کیفی، این شرکت موفق به دریافت تاییدیه فنی و امنیتی شاپرک در بخش توليد شده و در حوزه کمی نیز با تنوع بخشى به بازار هدف خود موفق به عقد قرارداد با ۴ شرکت بزرگ psp گرديده و میزان فروش خود را در ۸ ماهه سال جاری به مرز ۲۰۰هزار عدد رسانده است.

دكتر سپهرى کسب این رکورد را نشان‌دهنده اعتماد صنعت پرداخت کشور به توانایی‌های تندرنور در تامین محصولات با کیفیت و ارائه خدمات پشتیبانی مناسب دانست و اظهار امیدواری کرد که با روند موجود، کسب رتبه اول فروش پوز در سال ۱۴۰۱ توسط تندر نور در بازار کشور دور از ذهن نیست.

تاریخ : 1401/10/01

تاریخ : 1401/09/01

شرکت تندرنور مجددا برنده مناقصه دیگر سداد شد

 

جناب آقای هومن سپهری ضمن اعلام خبر برنده شدن این شرکت در مناقصه جدید شرکت پرداخت الکترونیک سداد براى تامین ۵۰۰۰۰ دستگاه پایانه فروش سیار گفت: شرکت تندرنور در سال جاری در دو حوزه کمی و کیفی توانسته است موفقیت‌های خود در تولید و فروش پایانه‌های فروشگاهی را تداوم بخشد.

شرکت تندرنور برنده مناقصه بزرگ سداد شد

 

در پی برگزاری مناقصه تامین 20 هزار دستگاه پایانه فروش (POS) توسط شرکت پرداخت الکترونیک سداد (وابسته به بانک ملی ایران) شرکت تندر نور موفق شد با ارائه بهترین پیشنهاد، برنده این مناقصه شود.

شرکت تندر نوراز ابتدای سال جاری در دو مناقصه بزرگ شرکت های معتبر پرداخت الکترونیک کشور برنده شده است که نخستین آن ، مناقصه مربوط به تامین 20 هزار دستگاه کارتخوان برای شرکت آسان پرداخت بود.

این شرکت در سال جاری با افزایش ظرفیت تولید خود تلاش کرده است پاسخگوی نیاز صنعت پرداخت کشور باشد .

جناب آقای دکتر هومن سپهری اعلام کرد شرکت تندر نور با تجهیز و توسعه خطوط تولید خود ، آمادگی دارد علاوه بر قراردادهای موجود با شرکت های متعدد پرداخت الکترونیک کشور ، پاسخگوی نیاز سایر شرکت های پرداختی کشور در اسرع وقت و با بهترین کیفیت در چارچوب استانداردهای بین المللی و داخلی باشد .

تاریخ : 1401/07/01

تاریخ : 1401/02/01

شرکت تندرنور برنده مناقصه بزرگ آپ شد

 

در مناقصه بزرگ شرکت آسان پرداخت پرشین (آپ) که برای تامین 20 هزار دستگاه پایانه فروش (POS)  برگزار شد ، شرکت تندر نور که یکی از تولید کنندگان مهم دستگاه کارتخوان در داخل کشور به شمار می رود، به عنوان برنده این مناقصه اعلام گردید .

در این مناقصه علاوه بر شرکت تندر نور ، شرکت های بزرگ دیگری نیز حضور داشتند اما این شرکت موفق شد با ارائه بهترین پیشنهاد برنده این مناقصه شود .

جناب آقای دکتر هومن سپهری مدیریت عامل شرکت اعلام کرد طبق برآوردها و با توجه به حجم درخواستی که وجود دارد ، صنعت پرداخت کشور به حدود یک ملیون دستگاه کارتخوان نیاز خواهد داشت .

تاکنون بیش از 200 هزار دستگاه کارتخوان مبتنی بر فناوری Newland توسط این شرکت تولید و به بازار عرضه شده است . همچنین بیش از 500 هزار دستگاه کارتخوان از برند های مختلف توسط این شرکت به فروش رسیده و در حال خدمت رسانی به صنعت پرداخت کشور می باشد .

راه‌اندازی کارخانه تولید دستگاه‌های کارت‌خوان

 

شرکت تندرنور در سال 1397 و 1398 تصمیم به ایجاد برند خاص خود در زمینه کارتخوان را گرفت و ازاین‌رو پس از بررسی و مطالعه فراوان و بازدیدهای متعدد با انتقال دانش و با توافق شرکت Newland که دومین تأمین‌کننده دستگاه کارت‌خوان در سراسر جهان است ،توانست نمایندگی این شرکت بزرگ را دریافت کند.

این شرکت بمنظور رفع نیاز داخلی ، اقدام به شروع تولید انواع دستگاه های کارت‌خوان در کشور نمود و به همین دلیل پس از اخذ مجوز هیئت‌مدیره و تایید شاپرک و وزارت صمت ، مجوز احداث کارخانه و تولید 200 هزار دستگاه کارت‌خوان و 50 هزار صندوق فروشگاهی در سال را دریافت کرد و در کمتر از یک سال در دیماه سال 1400 ، کارخانه و خط تولید دستگاه های کارتخوان در پارک علم و فن آوری پردیس افتتاح شد .

در حال حاضر این شرکت ظرفیت تولید 500 تا 700 دستگاه کارت‌خوان به‌صورت روزانه را دارد و این امکان فراهم است که ظرفیت تولید تا 1500 دستگاه در روز افزایش یابد.

تاریخ : 1400/11/01

طراحی سایت توسط فراکارانت